15 Jan
15Jan

כל מספר מתאר תבנית מסוימת, תדר, מקצב מסוים, רטט שפועל בקצב מסוים

. כל ספרה בפני עצמה מתורגמת בפועל לצליל, צבע, תנועה, תכונות אופי שיוצרות – מחשבה, התנהלות, רגשות – מעגל של סיבה וסובב, מפעיל ומופעל, מצב ותגובה.       כמו כן, גם גרמי השמיים הם חלק מתיאור של תדר, היות והם משפיעים על כדור הארץ, שגופינו בנוי מיסודותיו (אש, אויר, מים, אדמה). 

כשמופיע צירוף מספרים בן שתי ספרות ומעלה, גם אם זו אותה ספרה שחוזרת על עצמה, נוצר תדר שונה, לא שונה לגמרי, אלא מורכב מ... כפי ששני הורים שנותנים מעצמם כדי ליצור ילד, שהוא משהו שונה מהם, מוטציה חדשה, שבנויה מהתדרים של שני הוריו.

 


 התדר הוגדר כספרה בגלל פעימותיו/השלבים שמרכיבים אותו, ולא להיפך. ז"א שבעקבות הבנת תדר, נקבע לו כינוי, סמל, סימן, שמתאר את צורתו של התדר. את מקורות הידע הזה ניתן למצוא בפיזיקה ומתמטיקה, ובספריות הכוללות גם מידע רוחני, דתי, רגשי; וניתן למדוט, ולהבין את משמעות כל הדבר הזה בעזרת התבוננות פנימה והקשבה לרוח, לידע האינסופי. 

ברור הוא שכל אחד מאתנו מבין את הידע הזה באופן קצת שונה, ושילובי מקורות שונים, מסיבת היותנו מורכבים באופן קצת שונה...


למה אנחנו צריכים בכלל להיכנס לעניין זה? כל התדרים האלו? 

למה לא 'פשוט להיות'? 

ואם 'פשוט להיות', אז האם את/אתה, חיים בפשטות אמתית? את האמת הפנימית? האם זו אמת אמתית, או מדומה? איך ניתן לדעת? 

חלון להבנת חלקיקים מתוכנית הבריאה, מהכאוס והסדר של מציאותנו, נמצא בהבנת התדרים האלו, המוגדרים על ידי המספרים. 

רגע לידתנו, הזמן המסוים הזה בו הגחנו לעולם הפיזי, קבע את נוכחותנו הבלתי מעורערת, כמו חתימה; התאריך המספרי והכוכבי הזה – מתאר את התדר שהוא האדם שאנחנו בחיים האלו, וכמו כל דבר שנוצר בעולם הזה, כמו כל תדר קיים, באנו הנה להשתדרג – ליצור שינוי חיובי של צמיחה והתרחבות, והפצת השפעתנו על העולם.

ישנן לא מעט דרכי חיים/תורות שיכולות להאיר לנו את תבנית הווייתנו, כשבסופו של דבר, גם אם כל דרך חיים מסבירה מזוויות מעט שונות, התוכן הסופי שאנו לומדים על עצמנו הוא מאוד דומה. כיום ניתן לבחור ללמוד על עצמנו בעזרת שיטות שונות, כמו פאזל, לאסוף מידע ולהשתמש בידע שמהדהד עם הלב שלנו.

כשבאים אלי אנשים לאימון ובניית אורח חיים מותאם אישית, אני עובדת עם מפה מספרית הנבנית מתאריך הלידה והשם המלא, שם ניתן לזהות את קווי האופי הראשוניים והמשניים שמרכיבים את האדם, את המניעים והמעקבים, התנהלות, מחזוריות ותזמונים בחייו.

ניתן לקיים פגישה אחת מלאת מידע ומרתקת, 

ואפשר להמשיך פגישות אימון המשלבות תכנים שנבחרים ע"י המבקש – 

בניית תרגולי יוגה אישית, 

למידה רוחנית והעצמה, 

בניית אורח חיים חדש – הכוונה למקצוע/ עבודה/ פרנסה/ תרגול גופני/ תחביבים/ אירגון וסדר יום/ מימוש חלומות/ ... ועוד... 

ניתן להשתמש גם בפתיחת קלפים, וללמוד את הדרך של העולם להעביר לנו מסרים. 

פירוש והבנת החלומות, ועוד

בסופו של דבר, כל אדם נולד לעולם ייחודי המשתקף ממבנה הווייתו, מבנה שניתן לתאר בעזרת מספרים, שהם המתארים את מגוון התדרים על כל תכונותיהם, וכל אחד ואחת מביאים את החלקם בפאזל האינסופי של הקיום. 

אני מאמינה שחשוב שכל פרט ילמד את עצמו ותפקידו, שהוא יחיד ומיוחד, והבנה וקבלה זו תביא לאחדות פנימית ולשלום פנימי, שיקרין כלפי חוץ וישפיע על כל הקיום, כן כן, עד לאינסוף...


הציור "רגע מהאינסוף", 

אקריליק ושמן על קנבס, 

נוצר בשנים 2020-2021, 

מתאר גלקסיה ופרקטלים, תנועת תדרים וצבעים. 


שחר הלפרין

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.