04 Mar
04Mar

שבוע שעבר קיימתי סדנה נוספת עבור שלוש מחלקות ממרכז באזור, שעוסקים בתחומים ארציים לגמרי, הנדסה ומזכירות. 

הפנייה היתה כדי להכניס עניין נוסף למפגש מרענן מחוץ לשגרה, וכדי ליצור גיבוש, ואת ההעצמה הוספתי  כחלק בלתי נפרד מכל המכלול שחשוב לי להביא עבור כל אדם בכל סדנה, שיעור, פגישות אימוניות וטיפולים פרטיים שאני מקיימת. 

אחד הדברים הנוספים שמתווספים בכל מפגש הוא פתיחת החשיבה לכיוונים חדשים ואחרים, כחלק מהעצמה, וכחלק חשוב בעיניי להתפתחותו של כל פרט, החברה והתרבות, כדי שנוכל לחוות עוד רבדים בעולם שלנו, שלרוב נסתרים מהישג מחשבתנו... 

נדבך חשוב בקריאת מפות השם המלא ותאריך הלידה, כלי שאני משתמשת בו עבור טיפולים ואימוני אורח חיים, מתפתחת בו ואיתו ומפתחת אותו, זה המשמעות וכוחו של השם הפרטי והמשפחה, כשלפרטי כוח עצום עלינו.

אנו נזכרים בחשיבותו של השם הפרטי כשאנו נשאלים לגבי סיבת הבחירה של הורינו בשם, או אם החלפנו, אז לעיתים אנו נשאלים לסיבה, או אם שמנו הוא נדיר, או נלקח משפה אחרת. אצל חלקנו זה משמעותי יותר מסיבות שונות, ייתכן ואנו לא שלמים עם השם הפרטי, בגלל המשמעות או משהו בצליל לא מתחבר לנו. לא פעם שמעתי על ילדים שביקשו מהוריהם לכנותם בשם פרטי אחר, או הגייה או אות שונה. גם לי לקח הרבה שנים, עד לקראת גיל עשרים, להעריך ולאהוב את שמי. היות והסיבות מגוונות, ולא תמיד יש צורך בשינוי או איזון השם הפרטי למרות הקושי אל מולו, אז לא ארחיב יותר מידי בעניין, למעט כך שישנה האפשרות לבדוק זאת בעזרת המפה המלאה במידת הצורך, כיוון ששם פרטי ומלא משפיעים על כל מערך חיינו, על גורלנו. 

בסדנה זו פתחתי עם הסבר על גישתי הכללית כשאני מגיעה לסדנה, פגישות וטיפולים, חשובה לי ההבהרה הזו בעיקר כשאנשים באים ממגדרים שונים, אורחות חיים מגוונים ודרכי חשיבה שונות, כיוון שלרוב אני מביאה התייחסות לעולמות שנחשבים מיסטיים ועבודה עם כלים שלא תמיד מקובלים בתרבות לפיה אנשים חיים. לכן כולי הודיה לאותם משתתפים שמוכנים להיות ולהקשיב. כמובן שבהסבר זה ההכוונה היא להרגיש מבפנים, האם המידע מתאים לי, מה הוא מעורר בי, וייתכן והוא פשוט לא נכון עבורי אך מאפשר לי להיות יותר מדויק בדרכי ובחירותיי.

הסדנה חולקה לשני חלקים – הכוח בשם הפרטי של כל אחד לפי המספרים המרכיבים אותו, שזו יריעה כל כך רחבה, כך שלא נגענו הפעם במשמעות השם. בחלק זה עשיתי את החישוב והעברתי אינפורמציה מתומצתת עבור כל אחד מהמשתתפים, כשהוא וחבריו למשרד מאששים את המידע, ובמידת הצורך גם נתתי טיפים להתייחסות לאותו כוח שחלקו יכול להופיע כקושי עבור אותו פרט. החלק הזה אפשר אינטראקציה מעניינת וסיפורים נוספים שהובאו מהמשתתפים. 

בהמשך – בחרתי חבילת קלפים אחת מתוך ארבע שהבאתי, כפי שאפשר לנו הזמן, את "קלפי השפה הסודית של הצבעים" של אינה סגל, כדי שכל אחד בסדנה יוכל לקבל עומק נוסף וטיפים, וגם כיוון שכולנו מכירים צבעים ומתחברים אליהם בצורה זו או אחרת. 

כל קלף מראה גוון צבע מסוים, ומכיל מסר שהצבע מביא, כמו גם אפשרות לתהליך למידה רוחנית וריפוי. במקרה זה התייחסנו למסר לכל אחד ואחת, ולשמחתי נשאלתי גם לגבי משמעות המספר המסמל את הקלף J מה שהשלים את המסר של הצבע. מספרים וצבעים מחוברים בקשר ישיר, היות ושניהם מתארים נדבכים שונים של התדרים השונים המקיימים כל פרט בהווייתנו, אך זה כבר לפוסטים אחרים... 

אחד מהם בלינק (הפוסט: מספרים מכיוון האינסוף...)

בתמונה מוצגים שלושה קלפים ושני גבישים מהאוסף שלי – גביש סלנייט וקריסטל קוורץ לייזר-קולן, ברשותי עוד מגוון אבני-חן לרכישה. למעוניינים במידע נוסף לגבי חבילת הקלפים ואפשרות למקורות רכישה, מוזמנים לפנות אלי. 

אינני מוכרת, מפרסמת או מקבלת אחוזים על המלצה למקורות רכישה של הקלפים. 

אם חשקה נפשכם בסדנה שמאפשרת פיתוח החשיבה לכיוונים חדשים ושונים, שינויים בחיים ובאורחותיהם, וחוויה יוצאת דופן, מוזמנים לפנות אלי. את הסדנאות אני בונה בהתאם למבקש ולסיבת קיום הסדנה עם מגוון הכלים שברשותי. 

כמו כן, ניתן לתאם פגישה פרטית, עם אפשרות להמשך אימונים לאורח חיים חדש שמאפשר לך להיות את/ה... 

מוגש באהבה, 

שחר הלפרין, מאירת דרך

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.