16 Jun
16Jun

נולדתי וחונכתי בקיבוץ יד-מרדכי, ואחרי הצבא טיילי כ9 שנים, כולל מגורים במקומות שונים בעולם ובארץ. 

לאורך ילדותי, התגלו לי בשלבים התחומים בהם אני עוסקת היום, שעם השנים מתגלים עומקיהם האינסופיים. 

ציור ויוגה הופיעו בשנותיי הראשונות – הגישה האומנותית הגיע מבית ההורים, וכבר אז ציור היה עבורי משהו מושך וממגנט, וטבעי, ישבתי שעות, וציירתי, כשבתוכי היתה הידיעה ש"אהיה ציירת".    

עם השנים פיתחתי ציור אינטואיטיבי, ובסביבות 2011 התחלתי אומנות נוספת של יצירת תכשיטי עוצמה, מקרמה עם אבני חן, שהגיע מתוך הרצון שלי בתכשיטים ללא מתכות בגלל אלרגיה שחלפה לה עם ניקוי הגוף מרעלים. 

את עולם היוגה הכרתי דרך סבתי שלימדה יוגה, ובהמשך הרצון לתרגל ולהעמיק הוביל להתמקצעות והוראה.

אני זוכרת את עצמי כילדה צעירה יותר (4-5), רואה דברים, ותוהה למה הם כפי שהם, כמו כן התנהגויות שונות של בני-האדם, וזה דחף אותי לבחור לשנות את התייחסותי והתנהגותי. בסביבות גילאי 9-11, היתה לי איזו קפיצה תודעתית, בתקופה זו התוודעתי לעולם הרפואה ההוליסטית תוך כדי רצונות פנימיים להזנה נכונה ובריאה, חשיבות העיסוי, ואהבתי לעסות, כמו כן גם לחלומות, תקשור, מסרים ומדיטציות, שנמשכתי להגות בהם ולפרשם, כשלימים עם הלימוד, נחשפתי להגדרות של התובנות האלו ולעוד אפשרויות שקיימות בתוכי. 

בגיל ההתבגרות בעכבות דיכאון קשה, אנורקסיה ובולמיה של שנים – חיפשתי תשובות. כילדה, כל הקונספט של ההתנהלות החברתית לא היתה מובנת לי – שעות של לימודים בתוך מבנים מרובעים, וישיבה על כיסא ליד שולחן, בזמן שיש טבע פראי בחוץ, ושמיים זרועי כוכבים... אספתי תשובות מפיסות עיתונים, על מספרים, אותיות, מזלות וכוכבים, שפתחו לי ערוצים פנימיים, התנסויות וחוויות, וקוויתי שיום אחד ארגיש טוב, שאמצא משמעות לחיים.


לימים מצאתי שיטת איבחונים מדוייקת ובסיוע של מייסד השיטה, ולמדתי אותה כ4 שנים, שיניתי את שם משפחתי, וכעבור כ11 שנים חזרתי לשם בית הוריי עם הרגשה שונה וללא מטענים מסוימים. המשכתי עם לימוד עצמאי שאיפשר לי פיתוח נוסף של השיטה, מתוך התובנות אותן אני מקבלת. דרכי עם עולם הקבלה החלה כשחייתי בארה"ב, מקריאת ספרים. הערוצים נפתחו לי, והתחלתי לקבל תובנות הקשורות בבריאת העולם וחוקי היקום.

תחומי עניין נוספים – טבע, טיולים בארץ ובעולם, מוזיקה, תרבויות, אומנויות, דרכי חשיבה ופעולות של אנשים ועולם החי. כל אלו בערבוב עם הפנים שלי, יוצרים אצלי השראה לחשיבה והרהורים, שבאים לידי ביטוי דרך עבודתי ואומנותי, בסדנאות ובבלוג. 

בחרתי לפתוח את האתר, לארח אתכם בביתי הוירטואלי, להציג את ההגות, רעיונות, אומנות, עשייתי בחיים, וחנות המוצרים. 

מקווה שתהנו כך שלבכם יתרחב וישמח מהחוויה, ושתצאו מכאן עם רעיונות חדשים ומתנות לחיים ♡ 

שחר הלפרין, מאירת-דרך

הציור "היווצרות", שמן על קנווס, 80 על 50, 2015. קרדיט לצלם צפריר ניר. 

לרכישה יש לפנות אליי בווצאפ.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.